• Šuo

    Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

    Veterinarijos paslaugos 24/7

    +370 620 78353

  • kiaulytė

    Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

    Veterinarijos paslaugos 24/7

    +370 620 78353

  • Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

    Veterinarijos paslaugos 24/7

    +370 620 78353

  • Šuo.Katė

    Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

    Veterinarijos paslaugos 24/7

    +370 620 78353

Anestezija


Anestezija

Veterinarinė anestezija – viena sparčiausiai besivystančių mokslo sričių. Veterinarinės anestezijos tikslas – užtikrinti patogumą, saugumą, efektyvumą atliekant neintervencines ir intervencines procedūras mažinant skausmą, stresą, diskomfortą ir galimus šalutinius poveikius pacientui.
Mūsų klinikoje anestezija/bendroji nejautra taikoma įvairių chirurginių (pvz.: kastracijos, kaulų lūžių operacinis gydymas ir pan.) ir nechirurginių (dantų valymas ultragarsu, rentgenodiagnostika ir pan.) procedūrų metu.
Iš pradžių gyvūnui atliekama sedacija, t.y. gyvūnas nuraminamas. Po to gyvūnas įvedamas į bendrąją nejautrą, kurios metu išnyksta skausmo jutimas, nuslopinama sąmonė, atsipalaiduoja raumenys.
Kiekvienas gyvūnas yra individualus, todėl bendroji nejautra taikoma atsižvelgiant į gyvūno amžių, svorį, turimas gretutines ligas, numatomą operacijos skausmingumą.
Mūsų klinikos pacientams taikomos plačiai visame pasaulyje naudojamos anestetinės medžiagos. Bendrosios nejautros palaikymui naudojame inhaliacinę anesteziją. Inhaliacinė anestezija – saugiausias bendrosios nejautros būdas. Mūsų klinikoje naudojamas inhaliacinis anestetikas – sevofluranas – plačiai taikomas žmonių medicinoje. Inhaliacinės anestezijos metu gyvūnas kvėpuoja per į jo trachėją įvestą endotrachėjinį vamzdelį, kuris yra prijungtas prie inhaliacinės anestezijos aparato. Priklausomai nuo įkvepiamo anestetiko kiekio, mes galime reguliuoti gyvūno anestezijos gylį. Todėl atjungus anestetiko tiekimą gyvūnas pradeda busti jau po keletos minučių. Inhaliacinės narkozės aparatai įdiegti visose klinikos operacinėse.
Sedacijos ir bendrosios nejautros metu yra atliekama gyvūno gyvybinių rodiklių (širdies susitraukimų dažnio, pulso oksimetrijos, kvėpavimo, EKG, kūno temperatūros, EtCO2 ir pan.) stebėsena, kuri padeda sumažinti galimas anestezijos rizikas.
NORIME PRIMINTI!!!
Prieš planuojamą anesteziją suaugusį gyvūną reikia alkinti 12 val. Vanduo gyvūnui turi būti pasiekiamas visada.

Dalintis

     

Select any filter and click on Apply to or press ENTER see results


Registracija vizitui ir išsamesnė informacija telefonu - +370 620 78353 DĖMESIO! VYKSTANT REMONTO DARBAMS VETERINARIJOS AKADEMIJOS TERITORIJOJE, ĮVAŽIAVIMAS Į KLINIKĄ TIK PER ĮVAŽIAVIMĄ NR. 2 IŠ TILŽĖS G. !