• Šuo

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • kiaulytė

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • Šuo.Katė

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikai – 20 metų


Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikai – 20 metų

Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikai – 20 metų.

Birželio 7 d. LSMU Veterinarijos akademijoje vyko iškilmės, skirtos Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos veiklos 20-mečiui paminėti. Renginį vedė LSMU VA muziejaus vedėja Lina Baršauskienė. Į renginį, vykusį LSMU VA muziejuje, rinkosi klinikos įkūrimo iniciatoriai, Universiteto administracijos atstovai, bendruomenės nariai, buvę darbuotojai, studentai, senjorai.

Renginys buvo pradėtas tylos minute, skirta Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos mecenatui ir įkūrėjui dr. L. Kriaučeliūnui atminti.

Susirinkusiuosius sveikino, gyvuoti ir klestėti linkėjo LSMU VA kancleris prof. habil. dr. H. Žilinskas, LSMU VF dekanė prof. dr. V. Riškevičienė, LSMU prorektorius veterinarinei medicinai ir gyvulininkystei prof. dr. A. Sederevičius, buvęs tuometės Lietuvos veterinarijos akademijos rektorius prof. habil. dr. V. Bižokas, buvęs Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos vadovas, LSGVGA prezidentas dr. S. Laurusevičius ir beveik nuo klinikos įkūrimo iki šiol dirbantys veterinarinės medicinos gydytojai doc. dr. G. Zamokas ir doc. dr. A. Grigonis, LSMU VA Senjorų klubo prezidentas garbės profesorius E. Aniulis.

Šventės dalyviams dėkojo Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos vadovė doc. dr. B. Karvelienė, klinikai pradėjusi vadovauti nuo 2011 m. „Tai buvo labai svarbus mano, kaip asmenybės ir specialistės, žingsnis, nes turėjau pateisinti manimi pasitikinčių žmonių, vadovų lūkesčius. Manau, mums pavyko! Šioje klinikoje subrendo dauguma mūsų veterinarijos klinikos gydytojų, Lietuvoje laikomų korifėjais, mokslininkų. Universitetas yra ta vieta, kur mes mokomės, klystame, vėl mokomės, bręstame, einame savo mokytojų pėdomis, stengiamės būti ne prastesni už savo mokytojus, o jeigu pasiseka, norime tapti dar profesionalesni, kūrybiškesni, pažangūs. Klinikos įkūrimas prieš 20 metų buvo neišvengiamas žingsnis, kurį padėjo mums žengti dr. L. Kriaučeliūnas, Turėdama dr. L. Kriaučeliūno finansinę paramą, patirtį Veterinarijos akademijos mokslininkų, gydytojų komanda įgavo galimybes naujoje, aprūpintoje profesionalia naujausia įranga, klinikoje tobulėti ir mokyti profesinių praktinių įgūdžių Veterinarijos akademijos studentus. Labai norėčiau, kad ir ateityje mūsų absolventai sektų daktaro L. Kriaučeliūno pavyzdžiu ir sugrįžtų į Akademiją ne tik kaip svečiai, bet ir kaip mecenatai, gydytojai profesionalai, profesoriai, mokslininkai, nes Universitetas yra profesionalų partneris, o ne konkurentas.

Džiugu pastebėti, kad per 20 metų Lietuvoje profesionalių veterinarijos klinikų skaičius žymiai išaugo, taigi mūsų augintiniams veterinaro pagalba dažnai būna ranka pasiekiama, o tų, kuriems reikia skubios pagalbos, patarimo, konsultacijos, sudėtingos diagnostikos ar intensyvios terapijos, mes laukiame visą parą visus metus.“

Baigdama savo kalbą ir kviesdama svečius vaišintis proginiu tortu vadovė doc. dr. B. Karvelienė palinkėjo: „Aukštų rezultatų pasiekusiai savo komandai nepasiduoti laiko vėjams, kurių kaip ir gamtoje turi būti ir yra visokių, tačiau visada džiaugtis dienos pasiekimais, nes iš kasdienės laimės susideda viso mūsų gyvenimo laimė. Atraskime džiugesį procese, o ne laukime“!

Po iškilmingų sveikinimų norintieji galėjo apžiūrėti modernią Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų kliniką, o po ekskursijos dalyvauti seminare, skirtame veterinarijos gydytojams, kurį organizavo LSMU Veterinarijos fakultetas ir LSGVGA. Pagrindinį pranešimą „Smulkiųjų gyvūnų alkūnės sąnario ligų gydymo naujovės“ skaitė 22 metų praktikos darbo stažą turinti Silvia Jauernig, veterinarinės medicinos gydytoja (DVM), Europos diplomantė (DECVS), kuri specializuojasi smulkiųjų gyvūnų artroskopijoje ir ortopedijoje, šiuo metu dirbanti Norvegijoje. Skausmo kontrolės naujoves savo pranešime aptarė veterinarinės medicinos gydytojas L. Domeika.

Jolanta Jonikienė

Dalintis

     

Select any filter and click on Apply to or press ENTER see results


Klinikai – 27 metai! Registracija vizitams, nuotolinėms konsultacijoms - +370 620 78353 arba el. paštu - registraturasgk@gmail.com, gyvunu.klinika@lsmuni.lt !