• Šuo

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • kiaulytė

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

 • Šuo.Katė

  Dr. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

  Veterinarijos paslaugos 24/7

  +370 620 78353

Apie mus


Mes esame čia ir laukiame Jūsų, mes galime ir norime padėti.

24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę savo srities specialistai yra pasirengę suteikti pagalbą Jūsų augintiniui.

Mūsų klinika įsikūrusi LSMU Veterinarijos Akademijoje. Tai viena pažangiausių Lietuvoje ligų diagnostikos galimybes turinti, smulkiųjų gyvūnų klinika - ligoninė.

Klinika atitinka Europos, šalies ir institucijos lygmens reikalavimams, prioritetinėms studijų kokybės koncepcijoms, Europos ir nacionalinės kvalifikacijų sistemos ir sąrangos reikalavimams, veiklos sistemos reikalaujamoms kvalifikacijoms ir kompetencijoms.

Klinikoje yra įsteigti: terapinis, chirurginis, egzotinių gyvūnų, MRT, infekcinių ligų skyriai, klinikinių tyrimų laboratorija bei vaistinė. Įrengti erdvūs (užkrečiamųjų ir neužkrečiamųjų ligų) stacionarai. Čia, taip pat, tobulinasi ir kelia kvalifikaciją privačių Lietuvos veterinarijos klinikų gydytojai bei LSMU VA studentai, rezidentai ir doktorantai.

Pirmoji gyvūno apžiūra ir susipažinimas yra vienas iš pirmų žingsnių, kurį turi žengti veterinarijos gydytojas link paciento, kad tolimesnis bendravimas ir gydymas taptų sėkmingas. O pradedant gydymą reikia įveikti svarbiausią etapą - ligų diagnostiką. Tik geros laboratorinės diagnostinės priemonės ir aparatūra bei gydytojo patyrimas lemia puikią ligų diagnostiką ir gydymą. Čia mums gelbsti mūsų šauni laboratorija bei diagnostikos skyriai. Nutikus nelaimei - pagelbės veterinarijos gydytojas chirurgas, kuris “sudės” gyvūną iš naujo ir šis taps sveikas kaip vakar. Pavargęs gyvūnas ar nusilpęs po operacijos gali atsipūsti mūsų stacionare, kur jį prižiūrės patyrę darbuotojai, o jį palinksminti užsuks žingeidūs studentai. Jei gyvūnas po bendravimo su veterinaru išalksta, galima jį palepinti mūsų vaistinėje įsigytais skanėstais.

Jie, mūsų augintiniai, palydi mus išeinančius ir sutinka grįžtančius. Jie mūsų laukia, ilgisi, kai mūsų nėra ir džiaugiasi vėl pamatę.
Jie mus guodžia, kai sunku ir pralinksmina, kai liūdna, jie sukelia šypseną ir išspaudžia ašarą, jie suteikia šilumos ir jaukumo, moko mus kantrybės, atsidavimo, rūpestingumo, atjautos ir ATSAKOMYBĖS. Jie padeda mums tapti geresniais!

Ateikite pas mus su savo augintiniais ir visa mūsų komanda, pasinaudodama savo žiniomis ir galimybėmis padės atsakyti visus Jums rūpimus klausimus bei išspręsti iškilusias problemas.

Dalintis

     

Select any filter and click on Apply to or press ENTER see results


Klinikai – 27 metai! Registracija vizitams, nuotolinėms konsultacijoms - +370 620 78353 arba el. paštu - registraturasgk@gmail.com, gyvunu.klinika@lsmuni.lt !